Koło Biofotoniki

Koło studenckie Biofotoniki powstało z inicjatywy opiekun dr inż. Barbary Nasiłowskiej oraz studentów kierunku biocybernetyka i inżynieria biomedyczna, w odpowiedzi na chęć rozwoju oraz poszerzenia wiedzy studentów. Koło ma w założeniu, zgodnie z nazwą, projekty związane z szeroko pojętą fotoniką. Nasi członkowie to głównie studenci kierunku biocybernetyki i inżynierii biomedycznej specjalności optoelektroniki dla inżynierii biomedycznej o różnym stopniu studiów. Aktualnie grono członków regularnie się powiększa i zrzesza studentów z różnych specjalności, a projekty, których chcemy się podjąć wykraczają poza Centrum Inżynierii Biomedycznej Wojskowej Akademii Technicznej, przy którym pracujemy.

przez